• slide

Aktualności

fn_logo.png
Mgr Katarzyna Sałach-Dróżdż, doktorantka w Katedrze Ekonomii Politycznej WNE UW, weźmie udział w debacie "Populizm – czym jest i skąd się bierze?" w ramach tegorocznego Festiwalu Nauki.
Jacek-21a.jpg
Z radością informujemy, że w dn. 6.09.2023 Rada Naukowa Dyscypliny Ekonomia i Finanse Uniwersytetu Warszawskiego nadała dr. Jackowi Lewkowiczowi stopień doktora habilitowanego.
Jacek-21a.jpg
Dr Jacek Lewkowicz z Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW został laureatem Stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.
podcast_BLG.jpg
Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu WNE UW „W rytmie ekonomii: Dlaczego kapitał społeczny jest ważny?”, którego bohaterką jest dr hab. Beata Łopaciuk Gonczaryk, prof. ucz. z Katedry Ekonomii Politycznej.
podcast_JF.jpg
Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu WNE UW „W rytmie ekonomii: O relacjach między polityką i gospodarką”, którego bohaterem jest dr hab. Jan Fałkowski, prof. ucz. z Katedry Ekonomii Politycznej.
KEP_2023_Plock.jpg
Po przerwie związanej z pandemią Katedra Ekonomii Politycznej WNE UW powróciła do tradycji corocznych zebrań wyjazdowych. Tegoroczne zebranie odbyło się w dn. 10-11.06.2023 w Płocku.
Jacek-21a.jpg
Z radością informujemy, że projekt dr. Jacka Lewkowicza z Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW otrzymał finansowanie w konkursie Sonata 18 Narodowego Centrum Nauki.
alewczuk.jpg
Dr Anna Lewczuk z Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW znalazła się wśród laureatów Konkursu START 2023 Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
karolina_safarzynska.jpg
Dr hab. Karolina Safarzyńska, prof. ucz. otrzymała dofinansowanie w konkursie NCN Sonata Bis na realizację projektów, mających na celu powołanie nowego zespołu naukowego, prowadzącego nowatorskie badania naukowe o charakterze podstawowym.
podcast_LH.jpg
Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu WNE UW “W rytmie ekonomii: O inflacji i polityce pieniężnej”, którego bohaterem jest prof. dr hab. Łukasz Hardt, kierownik Katedry Ekonomii Politycznej WNE UW.